Міжнародний День Волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню.

До «Міжнародного дня волонтерів»

студенти кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи продовжили співпрацю з ХБФ «Хесед Бешт» та відвідали общинний центр «Тхія».

З нагоди «Міжнародного дня волонтерів» студенти кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки були запрошені на святкування в Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт».

У заході прийняли участь, а також отримали подяки та цінні подарунки волонтери Центру соціальної допомоги.

Днями у Общинному центрі «Тхія» відбулися навчання студентів спеціальності «Соціальна робота» у поєднанні із вивченням курсу «Інноваційні моделі надання соціальних послуг» та ознайомленням із діяльністю Центу.

Із захопленням спілкувалися про волонтерство з представником ХБФ «Хесед Бешт» Яною Барановою.

Представники кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіка та студентство щиро вітаємо тих, хто своєю добровільною, самовідданою працею робить наше суспільство міцнішим, дуже завзятих людей, не байдужих до чужого горя, тих хто вже багато років крокує волонтерською стежиною.

Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

Доцент кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки В. Багрій