Участь кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки в обласному профорієнтаційному заході «Країна професійного вибору»

10 жовтня 2019 року відбувся обласний профорієнтаційний захід «Країна професійного вибору» для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти.

Захід проводився Хмельницькою обласною службою зайнятості спільно з Хмельницьким міським центром зайнятості, Хмельницькою торгово-промисловою палатою за сприяння Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницької обласної ради. Мета заходу полягала у наданні допомоги у професійному самовизначенні, формуванні свідомого підходу до вибору професії, мотивації до легального працевлаштування в Україні, інформування про соціальні гарантії та перспективи працевлаштування молоді.

За сприяння доцента кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Грабчак О.В. у заході на волонтерських засадах брали участь студенти групи СР-16-1 (Панчук О., Ковцун А., Площинська А., Шевченко Я., Шаповалюк І.), які працювали проф-гідами та здійснювали супровід груп школярів по локаціях заходу, заохочуючи їх до участі у майстер-класах, профорієнтаційних квестах, тестуванні.

Також з ознайомчою метою разом із куратором д.п.н. Рідкодубською А.А. захід відвідала група СР-19-1. Майбутні соціальні працівники мали змогу ознайомитись з таким напрямом своєї діяльності як профорієнтаційна робота та кар’єрне радництво.

Кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки щиро дякує Хмельницькій обласній службі зайнятості та Хмельницькому міському центру зайнятості за співпрацю.

Доцент кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Грабчак О.В.