Першокурсники спеціальності “Cоціальна робота” у міжнародний день людей з інвалідністю відвідали реабілітаційний центр «Турбота» у Хмельницькій дитячій міській лікарні

Студенти першого курсу спеціальності “Соціальна робота”, групи СР-19-1, разом із вдоцентом кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Шеремет Аллою Михайлівною (Алла Шеремет (Alla Sheremet), завітали до Хмельницької дитячої міської лікарні у реабілітаційний центр «Турбота».

Центр «Турбота» – це медична установа, в якій надається висококваліфікована консультативно-діагностична та лікувально–реабілітаційна допомога дітям віком від 1 місяця до 18 років.

Кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки активно співпрацює з центром вже багато років, і сьогодні, наші студенти захотіли трішки підняти настрій діткам, що там лікуються. Вони підготували і продемонстрували діткам казку «Ріпка» та запропонували відгадати декілька загадок, далі просто знайомились з дітьми та їхніми батьками і грались з ними.

Сьогоднішнім нашим візитом, ми – хочемо донести, що до людей з особливими потреба, потрібно добре ставитись, дарувати їм приємні емоції та допомагати, як фізично так і морально. Про них потрібно пам‘ятати та поважати!

Староста групи СР-19-1 А. Омельченко