На кафедрі Соціальної роботи і соціальної педагогіки проведено воркшоп з реалізації проектів соціальної дії

Реалізація соціальних проектів є одним з найбільш затребуваних на сьогодні професійно важливих напрямів діяльності фахівців соціальної сфери. З метою залучення до навчального процесу фахівців-практиків, а також прикладного ознайомлення студентів та викладачів з технологією пошуку і реалізації проектів соціальної дії, на запрошення кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки для майбутніх соціальних працівників та викладачів було проведено директором комунальної установи “Молодіжний центр” (м. Хмельницький) Гребенюком Владиславом навчальний захід з проектного менеджменту. Даний воркшоп проходив в рамках підписаної угоди про співпрацю.

Саме така нова форма навчання як «воркшоп» сприяла динамічному навчанню студентів в оволодінні темою проектного менеджменту. Учасники воркшопу завдяки власній активній роботі, самостійному визначенню цілей навчання розділили з ведучим відповідальність за свій навчальний процес.

У ході динамічного навчання, орієнтуючись на власні мінімалістичні теоретичні відомості , студенти та викладачі розбирали приклади реалізації проектів соціальної дії в розрізі: формування чіткої мети, цілей, завдань; пошуку фінансування, шляхів його залучення; особливостей звітування, бухгалтерії, медійного супроводу тощо. Також предметно було розібрано приклад окремої грантової заявки та її аплікаційну форму.

Кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки висловлює подяку директору КУ “Молодіжний центр” Гребенюку Владиславу за цікаву практичну інформацію, професіоналізм та якісно організований воркшоп, в процесі ведення якого було використано сукупність різноманітних методів, які активізували учасників до взаємодії. Сподіваємось на подальше плідне соціальне партнерство.

Кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки