Хмельницьким благодійним фондом «Хесед Бешт» проведено тренінг «Волонтерство — це поклик душі» для майбутніх соціальних працівників

Завдяки співпраці співробітників Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» та студентам 3 та 4 курсів спеціальності «Соціальна робота», групи СР-18-1, СР-17-1 провели чудовий день, який познайомив таких різних, але об’єднаних однією метою людей.

Цими днями, в Хмельницькому національному університеті на кафедрі соціальної роботи та соціальної педагогіки для майбутніх фахівців соціальної сфери пройшов тренінг «Волонтерство — це поклик душі».

Студенти дізналися багато важливого, корисного про волонтерство, довідалися про досвід інших країн у цій сфері. До того ж, було проведено ряд вправ і занять на формування позитивної самооцінки та лідерських якостей волонтера.

Змінюємо світ разом!

Дякуємо за чудовий тренінг для наших майбутніх спеціалістів! Щирій та активній Яні Барановій!

Студенти у захваті! Вже запланували наступну зустріч.

Доцент кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Багрій В.Н