Студенти спеціальності “Соціальна робота” в межах практичного навчання відвідали Хмельницький центр надання адміністративних послуг

Викладачами кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки з метою активізації впровадження інноваційних форм організації освітнього процесу та технологій навчання запроваджено проведення бінарних практичних навчальних занять з дисциплін навчального плану для студентів спеціальності 231 “Соціальна робота” спільно з представниками ринку праці, які відбуватимуться безпосередньо в закладах і організаціях соціальної сфери з надання адміністративних і соціальних послуг.

Так, здобувачі освітнього ступеня “магістр” спеціальності “Соціальна робота” (група СРм-19-1), в межах вивчення теми “Організація діяльності з надання соціальних послуг” дисципліни “Управління соціальними проектами та послугами” відвідали Хмельницький центр надання адміністративних послуг.

Ініційовано відвідування даного закладу доцентом кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Синюк Наталією Вікторівною. Навчальною метою бінарного заняття було ознайомлення з формами та методами надання адміністративних послуг населенню. Студенти зустрілися з заступником начальника управління – завідувачем інформаційно-консультаційного сектору, адміністратором Ігнатенко Оленою Станіславівною.

Олена Станіславівна провела навчальну екскурсію Центром та розповіла студентам про особливості надання адміністративних послуг різним категоріям населення. Студенти на місці ознайомились з умовами для відвідувачів та працівників, в яких ведеться робота Центру, особливостями обслуговування клієнтів, первинною роботою з відвідувачами, їх інформуванням та консультуванням.

В ході бесіди студентам було доведено переваги в наданні адміністративних послуг через адміністраторів та ефективність управління послугами, що надаються прозоро, як в прямому так і непрямому сенсі, адже відсутній контакт суб’єкта звернення з чиновником, а працівники ведуть прийом на робочих місцях за скляними стінами. Магістри мали змогу задати дискусійні питання і отримали вичерпні відповіді на запитання, підкріплені прикладами зі службової діяльності.

Дякуємо керівництву Хмельницького центру надання адміністративних послуг за цікаву та корисну інформацію і сподіваємось на подальшу співпрацю під час проходження практики студентів – майбутніх соціальних працівників.

Кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки