Мобільна адаптація першокурсників спеціальності «Соціальна робота».

Місяць тому на поріг Хмельницького національного університету ступило 23 майбутні соціальні працівники, і з того моменту нова історія розпочала свій рух.

Закономірно, що під час першого навчального тижня всім було важко, адже нове приміщення, нові люди, нові навчальні дисципліни, нові вимоги щодо освітньої діяльності, тощо. Та одразу на допомогу прийшла куратор групи доктор педагогічних наук, доцент Рідкодубська А.А., яка розповіла про особливості навчально-виховного процесу і познайомила студентів з перевагами та принадами студентського життя.

Першим заходом із тімбілдінгу стала наша перша спільна фотосесія в Ботанічному саду університету.

Далі розпочалися студентські будні. Багато цікавого, знайомство з викладачами та навчальними дисциплінами

Наступного тижня наша група СР-19-1 вперше вийшла разом на прогулянку: дивились трилер за мотивами бестселера Стівена Кінга – «ВОНО 2» та поспілкувались в «Антікафе».

Поволонтерити ми також встигли, долучившись до масштабної акції «Усиновлення – це любов назавжди», приуроченої до Дня усиновлення, яка відбулася 30 вересня 2019року на Майдані Незалежності.

З повагою, староста групи СР 19-1 Омельченко Андрій.