Зустріч здобувачів ХНУ з Володимир Бірюков

У житті так іноді трапляється – зустріч з неординарною особистістю стає знаковою і координує вибір світоглядної ідеї усього життя. Не в сенсі вибору професії, а в здобутті духовних орієнтирів від більш зрілої (незалежно від віку) людини.

14 травня 2024 року здобувачі освіти спеціальності 231 Соціальна робота Хмельницького національного університету та Західноукраїнського національного університету спеціальностей 012 Дошкільна освіта. Інклюзивна освіта, 011 Управління закладами освіти та 011 Освітні, педагогічні науки мали нагоду поспілкуватись з відомим українським письменником, автором книги «Історія (НЕ) відомого журналіста», яка стала бестселером, теле- та радіожурналістом, ведучим бекстейджу «Євробачення» на телеканалі СТБ та автором власних програм, ведучим шоу на радіостанціях Prosto Radi.O, Power FM та DJ FM, ведучим щорічної музичної премії MUZVAR Володимиром Бірюковим.

З 24 лютого 2022 року Володимир розпочав свою діяльність як інформаційний волонтер та фіксер, допомагаючи світовим медіа розкривати російські фейки та розповсюджувати правду про війну в Україні. Співпрацює з такими медіа як DW, Katapult Magazine (Німеччина), REKA (Ізраїль), METRO (Великобританія), DELFI та IR (Латвія).

Він брав участь у численних волонтерських ініціативах в Латвії, включаючи STOPIFY, UKRAINAS BRIBIBAI та IZSMEJ KARAKUGI UKRAINAS BRIVIBAI. Став одним з ініціаторів збору коштів на Латвійський Байрактар. Сумарно всі ці активності допомогли зібрати 5,2 млн євро на потреби ЗСУ.

Додатково було зібрано ще 981 тис. євро в рамках проєкту DOD PIECI для українських сімей з дітьми, що вимушено перебувають у Латвії.

Бірюков став обличчям міжнародного проєкту Torrents of Truth, що обходячи жорстку цензуру, яка лютує в російських медіа, дозволив українським журналістам завантажувати репортажі про Україну, закамуфльовані під піратські торенти популярних фільмів, серіалів, програмного забезпечення, музики та книг у росії.

Зараз Володимир Бірюков співпрацює з благодійним фондом Natalia Kovalenko Foundation. Фонд займається відновленням будинків, зруйнованих армією рф, а також надає підтримку відновленню музичних клубів та шкіл у Київській області, які постраждали від російської окупації.

Викладає журналістику та PR на кафедрі міжнародної журналістики, реклами й зв’язків з громадськістю в Національному Авіаційному університеті.

Розпочали зустріч з вітального слова завідувача кафедрою соціальної роботи та соціальної педагогіки Хмельницького національного університету доктора педагогічних наук, професора Юрія Бриндікова та завідувачки кафедрою педагогіки та освітології Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль Західноукраїнського національного університету доктора педагогічних наук, професора Лілії Ребухи Liliya Rebukha.

Далі Володимир поділився власним досвідом та яскравими митями професійного життя. Під час зустрічі здобувачі освіти мали змогу отримати відповіді на поставлені запитання.

Присутні були вражені таким яскравим творчим шляхом, активною патріотичною позицією та участю в громадських ініціативах, спрямованих на зміцнення національної свідомості та підтримку української культури та отримали відповіді на всі питання та цінні поради.