Захист кваліфікаційних робіт магістрів

20-21 грудня 2023 року на кафедрі соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів зі спеціальності 231 «Соціальна робота». 24 студента мали можливість продемонструвати готовність до професійної діяльності у площині соціальної роботи та соціальної педагогіки.

Майбутні фахівці соціальної сфери висвітлювали власний науковий доробок, що містив результати чималої кількості розвідок. Здобувачами розглядались важливі проблеми, пов’язані з соціально вразливими верствами населення, нагальними питаннями соціального характеру.

Кваліфікаційні роботи вивчено та обговорено головою комісії – Любецькою М.М., директором Хмельницького міського центру соціальних служб, членами комісії – професорами Бриндіковим Ю.Л., Романовською Л.І., Рідкодубською А.А., доцентами Овод Ю.В., Головою Н.І., науковими керівниками та рецензентами, які високо оцінили напрацювання студентів.

Під час захисту кваліфікаційних робіт було продемонстровано вміле поєднання теоретичних знань та практичних вмінь й навичок студентів. Наукова атмосфера царювала завдяки жвавим дискусіям учасників заходу.

Науково-педагогічним складом кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки підготовлено чергову плеяду завзятих та креативних фахівців соціальної галузі, які в майбутньому матимуть змогу застосувати набуті знання у прикладній роботі. Бажаємо випускникам безхмарних перспектив та великих професійних злетів!