Випускники магістратури за спеціальністю 231 Соціальна робота отримали дипломи

Випускники магістратури 2020 року, що навчалися за освітньою програмою «Соціальна робота. Соціальна педагогіка» на випусковій кафедрі соціальної роботи і соціальної педагогіки, отримали дипломи магістра.

У грудні 2020 року відбулися захисти дипломних робіт 49-ти магістрантів, майбутніх соціальних працівників та соціальних педагогів. Усі студенти успішно виконали навчальний план та презентували свої дипломні роботи на актуальні теми в галузі соціальноїроботи та соціальної педагогіки.

Державна екзаменаційна комісія у складі 5 докторів наук, професорів відзначила широке коло охопленої наукової проблематики дипломних досліджень магістрів та грунтовність їх виконанння. Магістранти не лише представили свої дипломні дослідження, а й активно вступали в наукову дискусію та ділилися набутим дослідницьким досвідом та його результатами. Державною екзаменаційною комісією було відзначено досить високий рівень виконання та підготовки магістерських робіт і їх не лише теоретичне, а й прикладне значення.

Професорсько-викладацький склад випускової кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки вітає наших дорогих випускників з отриманням дипломів магістра, щиро дякує їм за плідну науково-дослідницьку співпрацю та бажає професійної реалізації, творчого злету, позитивних змін у житті та здійснення задумів і мрій!