Викладачі кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки на конференції «Миробудування в освітній та соціальній сферах»

Викладачі кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки прийняли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Миробудування в освітній та соціальній сферах». яка відбулася 25 листопада 2020 року у форматі он-лайн.

Метою конференції було визначено популяризацію цінностей миробудування та мирного вирішення конфліктів в освітній та соціальній сферах за допомогою відновних практик. Конференція проводилась за актуальною насьогодні в Україні науково-прикладною тематикою:

1. Медіація: теорія, практика, перспективи.
2. Розбудова миру: соціально-педагогічний аспект.
3. Гендерні фактори миротворчості та медіації.
4. Миротворчий потенціал соціальної роботи.
5. Роль територіальних громад в посиленні згуртованості та солідарності.

Основними доповідачами були науковці та практики провідних ЗВО України та топ-менеджери і фахівці-медіатори громадської організації «Ла Страда-Україна».

Викладачами кафедри були винесені на обговорення наукові проблеми: практики у контексті технології медіаторства з молодшими школярами, особливостей процесу медіації та його ролі для становлення партнерських відносин між опонентами, медіаційної функції реалізації сучасних засобів масової інформації у соціальній роботі, медіаторства в студентському середовищі, використання медіаціі як способу примирення в освітній галузі, а також роботи соцiального працiвника в умовах пандемii COVID-19.

Кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки