27 жовтня 2023 року під час вивчення навчальної дисципліни «Вступ до фаху» студенти напряму підготовки 231 «Соціальна робота» разом з професором кафедри Рідкодубською Анною відвідали інклюзивно-ресурсний центр №1 м. Хмельницького.
Ольга Рибак, директорка інклюзивно-ресурсного центру №1 м. Хмельницького розповіла про основні функції, які виконує центр, особливості надання усіх видів допомоги, які здійснюють фахівці центру та провела екскурсію стінами закладу.
Кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету висловила щиру вдячність директорці та колективу інклюзивно-ресурсного центру №1 м. Хмельницького за багаторічну співпрацю.
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/1-11-1024x473.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2-1024x768.jpeg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/3-1024x768.jpeg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/4-1024x768.jpeg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/5-768x1024.jpeg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/6-963x1024.jpeg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/7-1024x768.jpeg)