16 червня 2023 року відбулося відкриття Служби порозуміння медіаторів, яка функціонуватиме при кафедрі соціальної роботи та соціальної педагогіки Хмельницького національного університету. Відкриття Служби порозуміння медіаторів є продовженням співпраці кафедри в рамках проєкту «Розвиток систем попередження та реагування на насильство в закладах освіти і підвищення стійкості підлітків» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), ГО «Ла Страда-Україна», МОН України.
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/1-4-1024x782.jpg)
Керівник Служби порозуміння медіаторів – доктор педагогічних наук, професор Данильчук Лариса Олексіївна привітала студентів та викладачів кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Хмельницького національного університету та зауважила, що наш університет є єдиним закладом вищої освіти України в якому започатковано роботу Служби порозуміння медіаторів.
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2-6-768x1024.jpg)
Студенти ознайомилися з положенням та напрямками роботи Служби порозуміння медіаторів нашого університету, а саме попередження та вирішення конфліктів мирним шляхом, спільними зусиллями студентів та викладачів. Медіатори студентського – Кузнєцова Альона та науково-педагогічного колективу – Данильчук Лариса Олексіївна провели медіацію для студентів та викладачів кафедри.
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/3-5-775x1024.jpg)
Навіть повітряна тривога, яка була під час зустрічі, не стала на заваді запланованій роботі, скориставшись бомбосховищем університету викладачі та студенти провели медіаційні практики та реалізували все заплановане.
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/4-2-768x1024.jpg)
Кафедра соціальної роботи та соціальної педагогіки