Перейти до вмісту

Відкриття Служби порозуміння медіаторів

16 червня 2023 року відбулося відкриття Служби порозуміння медіаторів, яка функціонуватиме при кафедрі соціальної роботи та соціальної педагогіки Хмельницького національного університету. Відкриття Служби порозуміння медіаторів є продовженням співпраці кафедри в рамках проєкту «Розвиток систем попередження та реагування на насильство в закладах освіти і підвищення стійкості підлітків» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), ГО «Ла Страда-Україна», МОН України.

Керівник Служби порозуміння медіаторів – доктор педагогічних наук, професор Данильчук Лариса Олексіївна привітала студентів та викладачів кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Хмельницького національного університету та зауважила, що наш університет є єдиним закладом вищої освіти України в якому започатковано роботу Служби порозуміння медіаторів.

Студенти ознайомилися з положенням та напрямками роботи Служби порозуміння медіаторів нашого університету, а саме попередження та вирішення конфліктів мирним шляхом, спільними зусиллями студентів та викладачів. Медіатори студентського – Кузнєцова Альона та науково-педагогічного колективу – Данильчук Лариса Олексіївна провели медіацію для студентів та викладачів кафедри.

Навіть повітряна тривога, яка була під час зустрічі, не стала на заваді запланованій роботі, скориставшись бомбосховищем університету викладачі та студенти провели медіаційні практики та реалізували все заплановане.

Кафедра соціальної роботи та соціальної педагогіки