Студенти кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету вкотре спрямували зусилля на висвітлення актуальних суспільних проблем, зокрема, подолання дискримінації жінок в усіх сферах суспільного життя, злам стереотипів щодо сутності взаємин між чоловіками та жінками, створення між ними якісно нових соціально-економічних відносин, попередження та подолання негативного ставлення до дітей.

Лекторки Кузнєцова А. та Чорна М. у своїх напрацюваннях окреслили насильство в сім’ї як серйозне порушення прав людини, які держава повинна відстоювати та захищати. Серед них – право на життя і фізичну недоторканність; право не бути об’єктом знущань чи жорсткого поводження; право на здоровий та безпечний розвиток.

Роботу проведено в рамках проєкту «Розвиток систем попередження та реагування на насильство в закладах освіти і підвищення стійкості підлітків», який впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та ГО «Ла Страда Україна» у співпраці з Міністерством освіти і науки України. До заходу долучилась чимала кількість студентів з різних вишів України, зацікавленість яких засвідчили запитання та дискусії після інформаційно-просвітницького заходу.