Діти – наше майбутнє і саме правильно обрані форми та методи виховного впливу дозволяють вірити у перспективу. 29 травня професором кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Рідкодубською Анною, доцентом кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Шеремет Алою та Якубовою Людмилою було організовано зустріч здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Подолянчик».
Зустріч супроводжувалась співами, малюванням, організованими розвагами з дітьми. В кінці зустрічі вихованцям закладу презентували солодощі та настільні ігри.
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/1-23-768x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/3-23-771x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/4-18-771x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2-27-1024x768.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/5-22-1024x771.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/6-13-1024x771.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/7-21-1024x771.jpg)