Професiйна мобiльнiсть викладачiв кафедр соцiальгоi роботи i соцiальноi педагогiки ХНУ та освiтологii та педагогiки ЗУНУ (м.Тернопiль)

Професор кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Рідкодубська Анна Анатоліївна спільно із завідувачкою кафедри освітології та педагогіки ЗУНУ Ребухою Лілією Зиновїївною провели заняття з навчальної дисципліни «Методологія наукових досліджень» з іноземними студентами, які навчаються за магістерською програмою «Інформаційне забезпечення управління та електронне урядування». Заняття проводилось англійською мовою, адже студенти – з Китаю.

Маса позитивних емоцій дозволила обом викладачкам не лише передати змістове наповнення лекційного матеріалу, а й синхронізуватись із магістрами, вивіряючи наукові імпресії методології наукових досліджень у їхнє розуміння сутності та уміння визначати науковий апарат дослідження.