Перейти до вмісту

Презентація інформаційного ресурсу «Спільнота майбутніх коучів/Community of future coaches»

26 квітня 2022 року під час міжрегіонального науково-методичного онлайн-семінару «Теоретико-практичні засади партнерської взаємодії соціономічної та освітньої сфер», який відбувся у Хмельницькому національному університеті презентовано інформаційний ресурс «Спільнота майбутніх коучів/Community of future coaches» (https://t.me/future_coaches; https://instagram.com/community_of_future_coaches?utm_medium=copy_link), який було ініційовано студентами спеціальності 231 Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Коучинг (фото 1).

Данильчук Л.О., доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету як гарант тотожної освітньої програми зауважила, що Хмельницький національний університет є єдиним, на часі, закладом вищої освіти в Україні, що здійснює підготовку фахівців з коучингу у соціономічній сфері.

Рідкодубська А. А., доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету розповіла про особливості, напрями організації та діяльності інформаційного ресурсу (фото 2, 3).

Романовська Л. І., доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету відзначила нагальну потребу у залученні студентів до практики майбутньої професійної діяльності. Гарною нагодою є активність студентів у спільноті.

Студенти із закладів освіти – партнерів долучалися до спільноти у процесі роботи міжрегіонального науково-методичного онлайн-семінару «Теоретико-практичні засади партнерської взаємодії соціономічної та освітньої сфер» (фото 4, 5).

Кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки