Під час виконання практичного заняття з дисципліни «Практикум з соціальної роботи» здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота розробляли та впроваджували в освітній процес профілактичне заняття з підлітками на тему: «Ми і гаджети: разом працюємо на результат».
Щиро дякуємо адміністрації закладів освіти Хмельницької ЗОСШ 21 та Хмельницького ліцею 16 імені Володимира Козубняка за надану можливість.
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/1-21-768x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2-25-768x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/3-20-768x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/4-16-768x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/5-20-1024x768.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/6-10-768x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/7-19-768x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/8-4-768x1024.jpg)