Попередній захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів 2 курсу спеціальності «Соціальна робота»

22-23 2023 року листопада відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів 2 курсу спеціальності «Соціальна робота» (освітня програма «Соціальна робота. Соціальна педагогіка»). Попередній захист пройшов в онлайн-режимі за допомогою ZOOM за участі викладачів кафедри та здобувачів освіти денної і заочної форм навчання.

Із першим етапом захисту випускної кваліфікаційної роботи студентів привітав завідувач кафедри професор Юрій Бриндіков, ознайомив присутніх із протоколом попереднього захисту та запросив до слова студентів і наукових керівників випускних кваліфікаційних робіт.

Студенти представили доповіді, у якій висвітлили актуальність теми кваліфікаційної роботи, обґрунтували її вибір, ознайомили присутніх з науковоим апаратом дослідження, а також презентували основні результати роботи.

Під час попереднього захисту наукової роботи студенти продемонстрували вільне володіння матеріалом, представляли щиру зацікавленість проблемою дослідження.

Вітаємо здобувачів другого (магістерського) рівня освіти з успішним проходженням попереднього захисту!