Ознайомчі зустрічі першокурсників спеціальності «Соціальна робота» зпредставниками стейкхолдерів

Студенти першого курсу спеціальності «Соціальна робота» групи СРК-20-1 з метою ознайомлення із діяльністю соціальних закладів та установами відвідали разом із доцентом Синюк Наталією Вікторівною Хмельницький обласний центр зайнятості та Управління праці та соціального захисту населення.

З студентами зустрілася провідний фахівець з профорієнтаційної роботи Хмельницького обласного центру зайнятості Семенюк Валентина Іванівна, яка розповіла студентам про роботу закладу, інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням, що надаються закладом, особливості професійної підготовки або перепідготовки; підвищення кваліфікації у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, у тому числі в закладах освіти державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях; профорієнтаційну роботу, пошук роботи та сприяння у працевлаштуванні; про особливості роботи з роботодавцями; наданню допомоги по безробіттю тощо.

З діяльністю Управління праці та соціального захисту населення ознайомила завідувач сектору прийому громадян відділу грошових виплат та компенсацій Шутюк Оксана Віталіївна. Студенти мали змогу відвідати громадську приймальню, робочі місця працівників закладу та архів, а також було представлено перелік адміністративних та неадміністративних послуг виконавчих органів Хмельницької міської ради і особливості їх отримання громадянами.

У ході зустрічей майбутні соціальні працівники мали змогу не тільки ознайомитися зі сферами та специфікою діяльності даних закладів, а й безпосередньо поспілкуватися, задати запитання та отримати відповіді й уточнюючу інформацію.

Щиро дякуємо керівникам Хмельницького обласного центру зайнятості та Управління праці та соціального захисту населення, і, зокрема, Семенюк В.І. та Шутюк О.В. за цікаві професійні зустрічі та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Доцент кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Наталя Синюк