Освітній Центр Верховної Ради України провів інтерактивний онлайн-урок для майбутніх соціальних працівників

Для студентів спеціальності 231 “Соціальна робота 5.03.2021 року було проведено навчальний онлайн-урок. за допомогою спеціально підготовленої програми в інтерактивній формі. Освітній Центр Верховної Ради України став одним з найперших освітніх центрів парламентів світу, який почав свою діяльність в онлайн форматі та займається парламентською освітою студентської молоді.

Розпочався онлайн-урок з інтерактивної пізнавальної гри на платформі Kahoot, за допомогою якої було отримано результати про актуальний рівень знань студентів щодо діяльності Верховної ради та парламенту, своїх прав як виборця та повноважень Кабінету міністрів і президента тощо

Надалі, у ході представленої спікером Освітнього Центру Верховної Ради України Мар’яною Хорошою було представлено пізнавальну презентацію про особливості функціонування Верховної Ради України та парламенту України.

Майбутні соціальні працівники мали змогу дізнатися більше про діяльність Верховної Ради України, розібратися в особливостях організації і функціонування органів державної влади та познайомитися з функціями народного депутата України, особливостями законотворчої діяльності, а також поспілкуватися та задати йому хвилюючі питання.

Спікер уроку та випускниця кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Мар’яна Хороша радо поділилася також інсайтами з професійної діяльності соціального працівника у політичній структурі, чітко окреслила для аудиторії повноваження та задачі власного фаху.

Ми вдячні організатору Освітнього Центру Верховної Ради України Дар’ї Ігнатенко та спікеру Мар’яні Хорошій та отримані знання, а також всім учасникам за жваву та цікаву дискусію, а також за запрошення на екскурсію у Верховну Раду України.

Кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки