Об’єднуємося для підтримки наших військових

Важливість нашої підтримки та допомоги для наших воїнів, які героїчно стоять на захисті нашої незалежної України, важко переоцінити. У цей непростий час, коли кожен день приносить виклики та випробування, об’єднання у зусиллях нашої студентської та викладацької спільноти для допомоги військовим стає важливішим, ніж будь-коли, адже наша підтримка – це не лише матеріальна допомога, але і виявлення поваги та вдячності тим, хто ризикує своїми життями заради нашого безпеки та миру. І ми мали таку змогу долучитися до такої допомоги на запит підрозділу з Хмельниччини, який мужньо виконує бойові завдання на півдні нашої країни.

Доцентом кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету Попиком Юрієм було ініційовано збір коштів на придбання необхідних речей та обладнання для забезпечення наших бійців , які є його бойовими побратимами.

Хочемо поділитися з Вами  звітом про результати даного збору коштів та висловити свою глибоку вдячність усім студентам та колегам, хто приєднався до цього благородного заходу та вніс свій вклад у надання підтримки нашим військовим, а також особливі слова подяки від імені бойових побратимів адресуємо своїм колегам та небайдужим людям, що активно долучилися та оперативно організували збір коштів і придбання необхідного спорядження: професорці кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Романовській Л.І. та доцентці Шеремет А.М., декану гуманітарно-педагогічного факультету Станіславовій Л.Л., завідувачці кафедри практичної психології та педагогіки професорці Комар Т.В., а також заступнику завідувачки доцентці Кулешовій О.В.

Сердечно дякуємо також небайдужим хмельничанам, що також допомогли у зборі коштів: колективу СЗОШ 32 та її директорці Красіцькій Н.В, Побуті Д., Прокопчук Н. М., Горячок І.В., а також панянкам з “Перчатка центр”, які безоплатно надали 40 пар рукавиць. Завдяки усім Вам за 3 дні нам вдалося зібрати:19061 грн, що були витрачені наступним чином: 1. Анти – тепловізорні пончо – 11400 грн.; 2. Кава розчинна – 1000 грн.; 3. Енергетик – 843 грн.; 4. Мішки 100шт. (50 кг) – 1150 грн.; 5. Скоч різнокольоровий – 510 грн.; 6. Мастило для човнів (3-л), мастило універсальне для генераторів (10 -л) -2207 грн.; 7. 2000 грн., переданно бійцям та буде використано на технічне обслуговування авто.

Зазначимо, що Юрій Володимирович особисто відвіз придбане спорядження на Херсонщину до своїх побратимів. На знак вдячності бійці залишили свої побажання на бойових прапорах та передали їх організаторам збору.

Вкотре дякуємо усім, хто долучився, за підтримку та допомогу, Ви неймовірні!!! Нехай цей допис буде вираженням нашої щирої вдячності та підтримки тим, хто захищає нашу країну. Спільно ми можемо зробити більше  і Ваш внесок має величезне значення. Давайте продовжувати допомагати один одному і разом будувати міцну, об’єднану, незалежну та мирну Україну.

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА НАЦІЇ!

Доцент кафедри соціальної роботи
і соціальної педагогіки Юрій ПОПИК

Посилання на відеозвіт:  https://www.facebook.com/100015220876544/videos/1545556306179255/