20 жовтня 2023 року Комунальна установа «Молодіжний центр» в межах своєї діяльності організував молодіжну програму «Ті, хто підкорив темряву», головна мета якої полягала в поширенні ідеї інклюзивної освіти. До заходу долучились студенти 2 курсу спеціальності 231 «Соціальна робота» на чолі з завідувачем кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету Юрієм Бриндіковим.
Варто відзначити високий професійний рівень заходу, проведеного спеціалістами Комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницької міської ради». Інформаційно-просвітницька робота та майстер-класи по шрифту Брайля покращили розуміння проблем осіб з нозологіями зору. Учасники заходу активно дискутували щодо окресленого питання, приймали участь у майстер-класах, відчули проблемні аспекти, з якими щодня зіштовхуються діти з обмеженими можливостями. Майбутні фахівців соціальної сфери із захопленням слухали педагогів, знайомились з практичними напрацюваннями, розуміючи важливість складної, але вкрай потрібної справи.
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/1-10-1024x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2-14-768x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/3-11-768x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/4-8-1024x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/5-11-768x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/6-4-768x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/7-8-768x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/8-3-1024x461.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/9-2-1024x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/10-2-1024x768.jpg)