Молодіжна програма «Ті, хто підкорив темряву»

20 жовтня 2023 року Комунальна установа «Молодіжний центр» в межах своєї діяльності організував молодіжну програму «Ті, хто підкорив темряву», головна мета якої полягала в поширенні ідеї інклюзивної освіти. До заходу долучились студенти 2 курсу спеціальності 231 «Соціальна робота» на чолі з завідувачем кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету Юрієм Бриндіковим.

Варто відзначити високий професійний рівень заходу, проведеного спеціалістами Комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей №15 імені Олександра Співачука Хмельницької міської ради». Інформаційно-просвітницька робота та майстер-класи по шрифту Брайля покращили розуміння проблем осіб з нозологіями зору. Учасники заходу активно дискутували щодо окресленого питання, приймали участь у майстер-класах, відчули проблемні аспекти, з якими щодня зіштовхуються діти з обмеженими можливостями. Майбутні фахівців соціальної сфери із захопленням слухали педагогів, знайомились з практичними напрацюваннями, розуміючи важливість складної, але вкрай потрібної справи.