Міжрегіональний науково-методичний онлайн-семінар «Теоретико-практичні засади партнерської взаємодії соціономічної та освітньої сфер»

26 квітня 2022 року науково-дослідною лабораторією «Креативної педагогіки та зв’язків із громадськістю» кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету було проведено міжрегіональний науково-методичний онлайн-семінар «Теоретико-практичні засади партнерської взаємодії соціономічної та освітньої сфер» . У семінарі взяли участь представники 19 освітніх закладів, громадських організацій та соціальних установ Хмельницької, Київської, Житомирської, Одеської, Вінницької, Чернівецької, Луганської, Запорізької, Тернопільської, Волинської областей (фото 1, 1а).

Данильчук Л. О., доктор педагогічних наук, професор, керівник науково-дослідної лабораторії «Креативної педагогіки та зв’язків із громадськістю» підвела підсумки діяльності науково-дослідної лабораторії «Креативної педагогіки та зв’язків із громадськістю» кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету за рік у доробку якої: 3 науково-методичні семінари, 1 круглий стіл, 3 збірники наукових публікацій, низка спільних наукових, у тому числі й академічної мобільності, заходів з партнерами лабораторії. За результатами такої діяльності підписано угоди про співпрацю з Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся», Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, кафедрою психології Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, кафедрою права Вінницького торговельно-економічного інституту Державного торговельно-економічного університету, Коростишівським педагогічним фаховим коледжом імені І.Я. Франка Житомирської обласної ради, громадськими організаціями: «Ініціатива Дій», «Центр суспільних інновацій і партнерства «Успіх!»», «Молодіжна організація «Нове життя»» (фото 2).

Із вітальним словом виступив Синюк О. М. доктор технічних наук, професор, проректор з наукової роботи Хмельницького національного університету. Олег Миколайович високо оцінив результати діяльності науково-дослідної лабораторії та зауважив, що Хмельницький національний університет шанує співпрацю і оприлюднив нагороди партнерам за активну діяльність щодо розбудови партнерської взаємодії у науковій сфері (фото 3, 3а).

Доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету, Бриндіков Ю. Л. виступив із привітальним словом та побажав плідної співпраці, мирного неба, міцного здоров’я партнерам лабораторії та учасникам міжрегіонального науково-методичного онлайн-семінару (фото 4).

Під час дискусійної панелі учасники семінару ділились результатами наукових розвідок та можливостями їх реалізації в складних реаліях сьогодення; окреслили перспективи співпраці надалі (фото 5, 5а).

Романовська Л. І., доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету анонсувала заходи, які будуть проводитися на базі кафедри та лабораторії (6).

Науково-дослідна лабораторія
«Креативної педагогіки та зв’язків із громадськістю»
кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки