12 квітня 2024 року викладачі та студенти кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету стали учасниками майстер-класу з жестової мови, що відбувся на базі КУ «Молодіжний центр».
Спікерка Ольга Рибак (перекладач жестової мови, музичний перекладач фестивалю «Atlas Weekend», директор Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру №1) кваліфіковано окреслила особливості даного виду спеціального письма, розвінчала міфи, пов’язані з ним, залучила присутніх до практичної роботи.
Майбутні фахівці соціальної сфери розширили спектр знань та вмінь, які можуть застосувати у професійній діяльності.
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/1-18-1024x768.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2-22-1024x768.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/3-18-768x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/7-18-768x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/4-15-768x1024.jpg)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/9-3-1024x768.jpg)