Лекція з питань працевлаштування студентів

«Робота для студента не лише можливість додаткового заробітку, а й великий шанс отримати професійний досвід. І не важливо, чи студент працює за спеціальністю, адже будь який досвід роботи принесе користь у майбутньому» – такими думками сьогодні ділилися студенти Кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки із гостями, які прибули із теле-інтернет компанії «Воля» інформаційною лекцією про можливість працевлаштування у їхньому дружньому колективі.

24.03.17 відбулася зустріч представників теле-інтернет провайдера «Воля» із студентами 1-3 курсів спеціальності «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка». Під час зустрічі студентам була надана інформація про можливість працевлаштування у Колл-центрі компанії, що знаходиться за адресою м. Хмельницький, ПР. Миру 99/101.

Представники компанії надали змістовну інформацію про специфіку роботи у Колл-центрі, розповіли про усі напрямки діяльності та послуги, що надаються клієнтам, а також, запросили студентів до своєї дружньої «сім’ї». Компанія потурбувалася про те, щоб студенти могли поєднувати роботу та навчання, адже графік роботи дуже гнучкий, а влаштування офіційним.

Представники компанії цілеспрямовано проводили лекцію саме з нашими майбутніми соціальними робітниками та соціальними педагогами, адже бачили наших студентів під час реалізації ними безлічі соціальних, волонтерських, благодійних заходів. Студенти – майбутні працівники соціальної сфери зарекомендували себе як активні, цілеспрямовані, професійно орієнтовані, комунікабельні особистості.

«Це дуже добре, що існують такі організації, де залюбки на роботу візьмуть студента, адже мало де можна влаштуватися офіційно, коли ще навчаєшся» –ділиться з нами студентка другого курсу Клопотюк Марія – «Компанія «Воля» надає велику можливість для заробітку, який не шкодитиме навчанню».

Представники компанії радо відповідали на усі запитання студентів не приховуючи жодної інформації. Після лекції студентам були роздані буклети та візитки із адресою та номерами компанії для того, щоб вони мали змогу отримати більш детальну інформацію про роботу у Колл-центрі.