Круглий стіл до Дня працівника соціальної сфери

Традиційно, в першу неділю листопада святкують День соціального працівника. Саме цій події було присвячено круглий стіл «Здоров’язбережувальний простір працівників соціальної сфери», який ініціювала та провела, науково-дослідна лабораторія «Креативної педагогіки та зв’язків із громадськістю» кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету та її партнери: Академія міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся», кафедра педагогіки та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кафедра соціальної педагогіки ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (м. Старобільськ), Коростишівський педагогічний фаховий коледж імені І. Я. Франка. Захід було проведено 5 листопада 2021 року о 15.00 на платформі Zoom. До зустрічі під єдналось 68 науковців-практиків та соціальних працівників .

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся завідувач кафедрою соціальної роботи і соціальної педагогіки, доктор педагогічних наук, професор Бриндіков Юрій Леонідович

Із відео вітанням виступила начальник головного управління Національної сервісної соціальної служби в Хмельницькій області, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Ящук

Цікавими теоретичними напрацюваннями та практичними порадами щодо рекреалогічних засад здоров’язбереження працівників соціальної сфери поділилась у своєму виступі Нінель Сидорчук, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри професійно-педагогічної, спеціальної освіти, андрогогіки та управління Житомирського державного університету імені Івана Франка, академік АМСКП «Полісся» .

Оксана Самойленко, доктор педагогічних наук, викладач психолого-педагогічних дисциплін Коростишівського педагогічного фахового коледжу імені І.Я. Франка разом з Левченко Світланою, викладачем психолого-педагогічних дисциплін Коростишівського педагогічного фахового коледжу імені І.Я. Франка провели цікаві вправи та ігри, основною метою яких було психологічне і фізичне розвантаження.

Ґрунтовні теоретичні ідеї, актуальні практичні поради було доповнено яскравими враженнями від перегляду відео вітань студентів спеціальності 231 «Соціальна робота» Хмельницького національного університету (СРк21-1, СРк20-1, СР19-1) та студентів кафедри психології та соціальної роботи Державного університету «Одеська політехніка» /

Яскравими враженнями поділились учасники круглого столу, пропонуючи різноманітні форми дистанційного об’єднання, з метою популяризації професійних ролей соціального працівника в сучасному соціогуманітарному суспільстві.

Традиційно, заключне слово модератора – Данильчук Лариси, доктора педагогічних наук, доцента, професора кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету, керівника науково-дослідної лабораторії «Креативної педагогіки та зв’язків із громадськістю», дійсного член-кореспондента АМСКП «Полісся». Вона анонсувала наступний науково-методичний семінар у грудні 2021 року .

Шановні соціальні працівники! Дозвольте і нам, приєднуючись до побажань, висловити щиру подяку Вам за чуйність, доброту, милосердя і відвагу! Міцного здоров’я, достатку, радості Вам кожної хвилини!