Кафедрою соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету започатковано цикл зустрічей з випускниками шкіл міста з метою розкриття основних особливостей майбутньої професійної діяльності здобувачів освітньої програми «Соціальна робота. Соціальна педагогіка та коучинг».

Вибір професії – один з головних життєвих орієнтирів. Правильний вибір майбутньої професійної діяльності зумовлює розвиток самооцінки, покращує продуктивність праці, розвиває впевненість у собі. Сучасний світ професій є надто динамічним з його трансформаціями та оновленнями, де майбутні здобувачі освіти повинні розуміти особливості якомога більшої їх кількості задля з’ясування своїх вподобань, порівняння власних можливостей щодо вимог того чи іншого ремесла.

Перша зустріч науково-педагогічних працівників кафедри та студентів першого і третього курсів відбулась в Хмельницькій ЗОШ №18 І-ІІІ ступенів ім. В. Чорновола. Професор, доктор педагогічних наук А. А. Рідкодубська висвітлила особливості навчання в Хмельницькому національному університеті, можливості академічної мобільності студентів, розповіла про спільноту майбутніх коучів (яка була організована і активно функціонує з травня 2022р). Доцент кафедри, кандидат педагогічних наук Л. А. Якубова охарактеризувала роботу коуча, а студентки 1 й 3 курсів А. Кузнєцова та М. Чорна поділились власним досвідом навчання на кафедрі, зауважили на можливості співпраці з Міжнародними організаціями та отриманні безцінного досвіду під час проходження практики. Завершенням зустрічі стало проведення ігор, які дозволили учням відчути власні сили у процесі досягнення мрії.