Кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки щиро вітає з Днем працівника соціальної сфери

«Життя людини до тих пір має цінність,
поки людина може допомагати іншим»

Іван Франко

Соціальна робота — це мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми. День працівника соціальної сфери — професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Відзначення в сучасній Україні Дня працівника соціальної сфери є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної соціальної політики з питань соціального захисту, зайнятості, соціального забезпечення різних категорій населення тощо. У соціальній сфері України працюють фахівці, які дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує.

Вітаємо зі святом професійним!
Робота ваша визнана всіма.
Нехай життя складеться мелодійно
І праця ваша буде не дарма.

Без вас так важко уявити світ,
Де так багато розпачу і болю.
Ви вмієте довести до орбіт,
Ви можете змінити кожну долю.

Бажаємо утіхи від життя,
Терпіння, що примножить ваші статки.
Хай кожен день вам буде відкриттям,
Утіхи від життя вам і порядку!

Кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки