31 серпня в Хмельницькому національному університеті відбулася посвята в студенти першокурсників групи СРК-21, що вступили на навчання за освітньою програмою «Соціальна робота. Соціальна педагогіка та коучинг».

Кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки прийняла у свою команду першокурсників. Хмельницький нацiональний унiверситет

Після урочистостей, з вітальним словом до студентів звернулася професор, доктор педагогічних наук Романовська Л. І.: «Ви обрали сучасну престижну спеціальність «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Коучинг». Нехай цей вибір буде вдалим і курсом на успіх упродовж життя».

Студентські залікові книжки нашим студентам вручав завідувач кафедри, професор, доктор педагогічних наук Бриндіков Ю. Л., який зазначив: «Це завжди хвилююча подія для викладачів, а особливо – для першокурсників – тих, хто отримав першу серйозну перемогу в своєму житті та вступив до нашого університету».

За давньою традицією, святковим короваєм вітала студентів куратор, професор, доктор педагогічних наук Данильчук Л. О.: «В стінах університету життя сповнене турбот і хвилювань. Проте, це найпрекрасніший час, коли Ви знайдете вірних друзів, мудрих наставників, однодумців; здобудете нові знання та навички, що допоможуть знайти своє місце в житті. Вас чекає багато відкриттів, нової інформацій та нових стратегічних цілей».

Усім студентам бажаємо цікавого й захоплюючого навчання, енергії та життєвих сил, радості юних років, незгасних амбіцій, завжди прагнути до перемоги, з інтересом та ентузіазмом прокладати шлях до майбутньої професії. Це Ваш шанс змінити своє життя й стати кращою версією себе. Сміливо крокуйте до своєї мети!

Кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки