Групові заняття студентів на кафедрі соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету

Цього тижня проведено три відкритих групових заняття. Студентка 4 курсу Чорна Марина продовжує інформаційно-просвітницьку діяльність в стінах Хмельницького національного університету та ознайомила студентів із такими темами, як «Гендерна просвіта» та «Вирішення конфліктів мирним шляхом». Вона є учасницею проекту «Попередження гендерно зумовленого насильства, торгівлі людьми та порушення прав дитини». За підтримки донорської організації «Хліб для світу» вона взяла участь у Молодіжному літньому таборі «Молодь на шляху до розбудови миру» від ГО «Ла Страда-Україна».

12 вересня відбувся перший захід на тему «Гендерна просвіта». Аудиторія першокурсників була ознайомлена з наступними поняттями: «стать», «гендер», «гендерна рівність», «рівноправність». Обговорено поширені гендерні стереотипи, а також причини гендерно зумовленого насильства.

13 вересня було продовжено групову роботу із першим курсом спеціальності 231 «Соціальна робота» на тему «Вирішення конфліктів мирним шляхом». Захід сприяв закріпленню отриманих знань. Опрацювавши поняття «конфлікт» і його позитивні та негативні сторони було проведено «мозковий штурм», де кожен із учасників задався питанням: «Чи можливе існування людства без конфліктів?».

14 вересня відбулась зустріч зі студентами 3 курсу задля обговорення теми «Вирішення конфліктів мирним шляхом». Ігрова форма допомогла учасникам колективу краще познайомитись. Поділені на 4 групи учасники прописували причини та наслідки конфліктів. Захопливою стала вправа «Апельсин», у якій учасники пропонували якомога більше варіантів для вирішення конфлікту. Зустріч завершено порадами для позитивного вирішення конфліктів.