Флешмоб “Мир для мене – це”

Як відомо, 21 вересня весь світ відзначає День миру. В наш час ця тема є надзвичайно актуальною для українців. Політика досягає вух дітей і молоде покоління готове рішуче відстоювати свою думку, повставати проти гноблення народу. На нашій кафедрі відбувся відповідний захід – патріотичний флешмоб «Мир для мене це».

Студенти кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету взяли участь у флешмобі «Я розбудовую мир» разом із командою ГО «Ла Страда – Україна».

Студентка 4 курсу Чорна Марина провела ще 2 заходи зі студентами, де порушила тему посередництва у вирішенні конфліктів мирним шляхом.

Зустрічі пройшли дуже насичено, згуртували учасників за окресленням поняття «МИР». Захопливі обговорення та рефлексія пройшли в затишній атмосфері.