Для студентів спеціальності «Соціальна робота» було проведено ознайомчу онлайн-зустріч департаментом науково-методичної роботи та медіації ГО «Ла Страда-Україна»

Початок нового семестру студенти спеціальності «Соціальна робота» розпочали у контексті продовження співпраці між кафедрою соціальної роботи і соціальної педагогіки ХНУ та ГО «Ла Страда-Україна», працівниками якої було організовано ознайомчу онлайн-екскурсію для майбутніх соціальних працівників.

Валерія Бондар, психологиня, асистентка проєктів департаменту науково-методичної роботи та медіації ГО «Ла Страда-Україна» ознайомила наших студентів з роботою організації, історією її започаткування та розвитку, напрямками діяльності, співпрацею з різними міжнародними й вітчизняними організаціями та фондами. Змістовна розповідь спікерки доповнювалася презентаційними та статистичними матеріалами результатів діяльності «Ла Страда-Україна».

Жвавою була дискусія після основної частини. Особливу цікавість студентів викликали питання, пов’язані з роботою національних гарячих ліній, які працюють в режимі реального часу та спрямовані на запобігання торгівлі людьми/дітьми, домашнього насильства, булінгу та медіації. Майбутні соціальні працівники висловили цікавість та бажання наступних зустрічей, які дозволяють ознайомитися з роботою фахівців-практиків за умови карантинних обмежень.

Кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки ХНУ висловлює вдячність нашим партнерам з ГО «Ла Страда-Україна», а особливо: Вероніці Андреєнковій і Валерії Бондар за підтримку та співпрацю.

Данильчук Л.О.,
професор кафедри соціальної роботи і
соціальної педагогіки