Перейти до вмісту

День знань

День Знань завжди особливий, адже знаменує початок нового життєвого шляху, вхід до захоплюючого світу нових компетентностей та цікавих відкриттів, майбутньої професійної діяльності, спрямованої на допомогу та підтримку інших людей у складних життєвих ситуаціях. Першого вересня в Хмельницькому національному університеті відбулася посвята в студенти першокурсників групи СРК-23, що вступили на навчання за освітньою програмою «Соціальна робота. Соціальна педагогіка та коучинг».

Для першокурсників спеціальності «Соціальна робота» День Знань ознаменував початок нового етапу їхнього життя. Вони вже обрали свій майбутній фах з великою відповідальністю та ентузіазмом, і тепер готові розпочати навчання, яке допоможе їм стати кваліфікованими фахівцями соціальної сфери.

Після урочистостей, які відбулись в Актовій залі Хмельницького національного університету, студенти поспілкувались з ректором Сергієм Матюхом,

У навчальному корпусі з вітальним словом до студентів звернувся завідувач кафедри, професор, доктор педагогічних наук Юрій Бриндіков та куратор Анна Рідкодубська, професор, доктор педагогічних наук. Дорогі студенти! Сьогодні ви відкрили перед собою двері до найвеличнішого світу знань та можливостей, де ваша мотивація та рішучість стануть гарантом успіху. Ми бажаємо, щоб ваша студентська подорож була насиченою та незабутньою!