Cтуденти 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» на чолі з завідувачем кафедри професором Ю. Бриндіковим стали учасниками культурно-історичного заходу

23 вересня 2021 року студенти 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» на чолі з завідувачем кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки професором Ю. Бриндіковим стали учасниками культурно-історичного заходу, що передбачав презентацію книги «Дух їхнього часу або Проскурів неофіційний» (автори: В. А. Захар’єв, В. П. Свінц).

Книгу, укомплектовану лауреатом Хмельницької міської краєзнавчої премії ім. М. Орловського В. А. Захар’євим та краєзнавцем В. П. Свінцем, складають спогади колишніх і теперішніх мешканців міста Хмельницький про той історичний проміжок часу, коли воно носило назву Проскурів. Науковий доробок базується на вагомих надбаннях Л. Западенка, В. Бендюги, А. Трембіцького, Н. Дорошенко-Савченко, М. Орловського та ін.

Захід відвідало чимало гостей, серед яких були представники органів державної влади, військової та освітньої галузей. Зокрема, Ю. Сабій – керуюча справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради, висловила вдячність авторам книги за великий внесок до культурної спадщини міста, регіону та їх популяризацію. Вона наголосила на доцільності використання підбірки у міських школах при факультативному вивченні історії.

Начальник служби пожежної безпеки Західного територіального відділу пожежної безпеки підполковник В. Дурдас відзначив науковий доробок як дієвий інструмент патріотичного виховання наступних поколінь.

Завідувач кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки професор Ю. Бриндіков відмітив, що результатом тривалої науково-дослідної роботи стала книга, яка допоможе українцям швидко та якісно пройти шлях самоідентифікації та впевнено презентувати себе на світовій арені.