Благодійний захід з надання гуманітарної допомоги

Хмельницький Міський Комітет Червоного Хреста з гуманітарної допомоги, за сприяння Міністерства соціальної політики реалізує в Україні програми підтримки найуразливіших категорій населення та переселенців.

Одним з найважливіших завдань Червоного Хреста завжди було, є і буде захист життя, здоров`я і гідності громадян, і передусім – найбільш незахищених верств населення.

Чисельність людей, які надають допомогу потребуючим кожного року зростає. Та, на жаль, статистика тих людей, які потребують допомогу теж стрімко росте в гору.

Саме тому студенти СР-16-1 за підтримки Хмельницького міського комітету Червоного Хреста виконали важливу місію – добровільно допомогли нужденним. До збору та розповсюдження речей долучилися майбутні соціальні працівники.

Без активної участі людей втілити в життя великі проекти, спрямовані на серйозну допомогу важко. Однак, невеличкими кроками та за наявності іскорки бажання можливо підкорювати вершини поступово.

Наші гуманітарні набори недороговартісні та й складаються зі здавалося б банальних речей, однак так вважати можемо лише ми.

Одяг та речі першої потреби для людей, які стали заручниками обставин просто необхідні. Усі речі стануть у нагоді малозабезпеченому населенню. До того ж, усе зібране було передане людям одразу ж. І хоч допомога студентів не вимагала великих зусиль та все ж вони виконали добру справу. А як відомо, добрі справи починаються з малого.

Ми в змозі змінити світ на краще, коли наші зусилля спільні.