Перейти до вмісту

Благодійний ярмарок

Щорічно в першу неділю листопада в Україні святкують День працівника соціальної сфери. Це професійне свято людей, чиї професійні вміння та навички спрямовані на захист та підтримку соціально незахищених верств населення.

Важка соціально-економічна ситуація, що посилилась через повномасштабну російсько-українську війну, породила нові соціально вразливі категорії осіб, серед яких опинились військовослужбовці-учасники бойових дій.

У переддень професійного свята викладачі та студенти кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету провели благодійний ярмарок задля збору коштів на потреби ЗСУ.

В асортименті була випічка та різні смаколики, які студенти спеціальності «Соціальна робота» готували самостійно. Першим покупцем став очільник Хмельницького національного університету – Сергій Матюх. До заходу долучились представники ректорату, кафедри фізичної терапії, ерготерапії, кафедри психології та педагогіки, кафедри іншомовної освіти і міжкультурної комунікації, кафедри фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку. Викладачі та студенти відзначили високу якість продукції, приготовану з любов’ю.

Гарний результат не забарився – зібрано 5556 гривень, які буде спрямовано на потреби Збройних сил України.

МИ – НЕЗЛАМНІ!