28 листопада 2023 року в рамках Акції «16 днів проти насильства», професором кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки доктором педагогічних наук, професором Рідкодуською Анною було організовано зустріч здобувачів освіти першого (бакаларвського) рівня освіти спеціальності «Соціальна робота» Хмельницького національного університету з Корабльовою Оленою, старшим викладачем кафедри психології та соціальної роботи Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна», фахівцем соціальної роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги в місті Хмельницькому постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства
З вітальним словом до здобувачів освіти звернувся доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету Юрій Бриндіков. Він зауважив, що сучасність вимагає від фахівців соціальної сфери чималих знань задля конкурентноспроможності, готовності до продуктивної діяльності, особливо в умовах протидії домашнього насилля.
Зустріч з фахівцем соціальної роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги тривала біля трьох годин, за які здобувачі освіти не лише ознайомились з тим, як працюють мобільні бригади соціально-психологічної допомоги у м.Хмельницькому, види та типи насильства, трикутник Карпмана, що таке терміновий заборонний припис та як його отримати, який строк дії обмежувального припис, основні психологічні захисні механізми у постраждалих від насильства, сучасні засоби включають для дистанційної підтримки постраждалих від насильства, а й відпрацювали на практиці багато кейсів з досвіду роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги.
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/1-1-1.png)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/2-5.png)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/3-4.png)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/4-2.png)
![](https://srsp.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/11/5-1-1-1024x507.jpg)